Baştan Sona İngilizce Eğitimi - Sıfırdan Başlayanlar İçin

İngilizce öğrenmeye yeni başlayanlar için baştan sona (A1 - C1 seviye) tüm konuları içeren kapsamlı İngilizce kursu

Başlangıç seviyesi 0(0 Puan) 0 Kayıtlı öğrenciler
Dersi veren: Akın Demir Son güncelleme: Fri, 06-Nov-2020 Tr
Bu derste neler öğreneceğim?
 • Bu kursumuzu tamamladıktan sonra Temel (Elementary) Seviyeden, İleri (Advanced) seviyeye kadar tüm İngilizce Dil Bilgisi konularını öğrenmiş olursunuz.
 • Her bir video dersimizin sonunda sizler için hazırladığımız quizler ile binlerce soru çözebilecek ve eklediğimiz PDF dosyalar ile öğrenmenizi pekiştirebileceksiniz.
 • İngilizce öğrenmeye yeni başlayanlar ve biraz İngilizce bilgisi olup baştan itibaren tekrar ederek ileri seviyeye ulaşmak isteyen öğrenciler için mükemmel bir kaynaktır.
 • Kurs sonunda temel, orta ve ileri seviyede cümle kurabilir, okuduğunuz ve duyduğunuz cümleleri anlayabilir, yabancılarla rahatça iletişim kurabilirsiniz.
 • Ayrıca kurs ile birebir uyumlu olan kitaplarımızı da bitirebilir ve kitaplardaki aktiviteler ile öğrenmenizi kalıcı hale getirebilirsiniz.
 • Gerçek İngilizce öğretmenleri ile birebir çalışma fırsatına sahip olacaksınız. Her ders ile ilgili sorularınızı bize sorabileceksiniz ve cevaplanmayan sorunuz kalmayacak.

Bu dersin müfredatı
0 Dersler 00:00:00 Saat
Gereksinim
 • Kursumuz 236 video ders, 151 Quiz, 2000+ soru, 149 PDF dosya, 3 Progress test ve 2 kur atlama sınavı ile platformun en çok kaynağa sahip kursudur.
 • Bu kursumuz Temel A1 - A2 Seviyesinden, Intermediate B1 - B2 Seviyenin sonuna kadar tüm konuları içerir ve Advanced C1 seviyenin önemli konuları dahil olmak üzere en ileri seviyeye kadar tüm İNGİLİZCE dil konularını kapsar.
 • Konular size sadece GRAMER konusu olarak anlatılmaz. Ayrıca her bir video dersinden sonra pratik yapmanız için aktiviteler konulmuştur.
 • Her bir video dersten sonra en az 10 soruluk testler çözeceksiniz. Bu sayede, hem öğrendiğiniz yapıları pratik yapabilecek hem de eksiklerinizi tespit edebileceksiniz.
 • Her 2 video dersi ve aktiviteleri tamamladıktan sonra, derslerde geçen kelimeleri ve cümle yapılarını kapsamlı bir şekilde tekrar eden bir video ders izlersiniz ve öğrenme sürecini hızlandırırsınız.
 • Karşılaştığınız bir çok video dersten farklı olarak; burada sizlere sunduğumuz aktiviteleri tamamladıktan sonra kitaplarımız ve MyECO platformumuz ile çok daha fazla soru çözme ve aktivite yapma imkanı yakalarsanız.
+ Daha fazla+
Açıklama

Değerli Öğrencimiz,

 Avrupa Ortak Dil Kriterlerine uygun olarak hazırlanan video derslerimiz ile bu güne kadar öğrenmeye çalıştığınız tüm seviyeleri kapsayan İngilizce dil yapılarını farklı bir Türkçe açıklama mantığı ile çalışabilecek ve kısa sürede ilerleme kaydedebileceksiniz.

Video derslerimizde başlangıçtan en ileri seviyeye kadar tüm konular açık, kısa ve sade bir anlatımla açıklanmıştır. Her videonun arkasından aktivite sorularıyla desteklenen bu anlatımlar öğrendiğiniz yapıları unutmamak üzere hafızanıza işleyecektir. Soru çözümü ve konu tekrar videoları ile öğreten eğitim modelini benimseyen programımız ile öğrendiğiniz yapılar ve kelimeler daha kalıcı olacaktır.


Aktiviteler “sarmal sistem” içinde sıralanmıştır. Yani gördüğünüz bir yapı ile ilgili bir aktiviteyi ilerleyen aşamalarda tekrar tekrar göreceksiniz. Yine, sonraki ünitelerde göreceğiniz bazı yapılar önceki aktiviteler içinde karşınıza çıkar, böylece zihniniz konulara hazırlanır.

Kursumuzun içeriği:

36 SAAT (236 adet) konu anlatım videosu.

2000+ Test Sorusu: Her dersten sonra bir quiz.

Progress Testler: Seviye geçişlerinde ilerlemenizi ölçen kapsamlı sınavlar.

149 adet PDF dosya: Derslerde gördüğünüz kelimeleri çalışmanızı sağlayacak kelime dosyaları.

Gramer ve kelime tekrar dersleri: Her iki dersten sonra tekrar dersleriyle öğrenmenizi sağlamlaştıracaksınız.

Reading analiz videoları: Orta seviyeden itibaren her iki dersten sonra bir reading analiz videosu ile öğrendiğiniz yapıları ve kelimeleri pekiştireceksiniz.

Test Çözüm Videoları: Her bölümün sonunda o bölümdeki testlerin tümünün çözüm videosu.

Soru & Cevap etkileşimi: Şu ana kadar tüm öğrencilerimizin sorularına hızla cevap verdik. Cevaplanmayan sorunuz kalmayacak.

Sürekli güncelleme: Kurs sürekli güncellenmekte ve yeni dersler eklenmektedir. Bir kez kayıt olduktan sonra güncellemelere ömür boyu erişebileceksiniz.

Video anlatımlarımız kitaplarımızdaki konularla paralel gitmektedir ve içerdikleri binlerce soru ile öğrenmenizi desteklemektedir. Yani kitaplarımızı da ayrıca satın alabilirsiniz ve  videolar ile çalışırken bir yandan da kitaplarımızdaki aktiviteleri çözerek öğrenmenizi pekiştirebilirsiniz. 

Sıfırdan en ileri seviyeye kadar 3'lü set olarak hazırladığımız kitaplarımız:

Temel İngilizce Dil Bilgisi - (A1 & A2 Seviye)

Develop Your Grammar - (B1 & B2 Seviye)

Advance Your Grammar - (C1 & C2 Seviye)

GÜNCELLEME (MAYIS-HAZİRAN 2020) : Kur Atlama Sınavları

Kursumuza orta seviyeye geçişte ve kurs sonunda 100'er soruluk iki adet kur atlama sınavı eklenmiştir. Sınavda hata yaptığınız soruları konu başlıklarıyla birlikte görüp eksik olduğunuz konuları tekrar çalışabileceksiniz.

GüNCELLEME (NİSAN-MAYIS 2020) : Quiz Çözüm Videoları

Her bölümün sonuna o bölümdeki tüm quiz sorularının çözümlerini içeren videolar yüklüyoruz. Böylece aklınıza takılan ve çözemediğiniz hiçbir soru kalmayacak.

BÜYÜK GÜNCELLEME (MART-NİSAN 2020) : Reading Analizleri

Kursumuza İngilizce okuma parçaları dersleri ekledik. Artık orta seviyeden itibaren öğrendiğiniz yapıları ve kelimeleri okuma parçalarımızla birlikte pekiştireceğiz. Eklediğimiz 38 adet reading (okuma parçası) ile kursumuz artık çok daha kapsamlı.

Video programımızı sürekli geliştirmek amaçlı düzenli olarak soru ve video eklemeye devam ediyoruz. Düzenli çalışmanız durumunda, eğitim programının sonuna geldiğinizde tüm İngilizce gramer konularına hakim olacak, kelime haznenizi geliştirecek ve okuyup dinlediğinizi anlayabilir durumda olacaksınız. Video derslerimizde öğrendiğiniz konuları daha fazla pratik yapmak için;

kitaplarımızdaki soruları çözebilir, 

İngilizce bilenlerle veya yabancılarla pratik yapabilir, 

yabancı dizi ve film izleyebilir, 

seviyenize uygun İngilizce kitaplar okuyabilirsiniz.

0 öğrenci memnuniyeti ve 30 gün para iade garantis

Kursumuz 0 memnuniyet garantilidir. Eğer memnun kalmazsanız 30 gün içinde iade edebilir ve ödediğiniz tüm parayı geri alabilirsiniz.

Ayrıca, kursumuzu satın aldıktan sonra bizimle doğrudan iletişime geçebilir, kurduğumuz messenger gruplarına dahil olabilir ve takıldığınız yerlerde dilediğiniz zaman bize ulaşma imkanına sahip olursunuz.

Saygılarımızla

Seçkin ESEN & Akın DEMİR

Bu kurs kimler için uygun:

Bu kursumuz küçük yaş grubu hariç her kesime uygundur. Bir kursa gitmeye vakti olmayan İNGİLİZCE'yi kendi kendine öğrenmek isteyenler için mükemmel bir kaynaktır.

+ Daha fazla+
Benzer dersler
00:00:00 Saat
Güncellendi Fri, 06-Nov-2020
0 0 800 TL 119 TL
00:00:00 Saat
0 0 900 TL 149 TL
00:00:00 Saat
0 0 700 TL 149 TL
Eğitmen hakkında
 • 0 Öğrenci yorumları
 • 0 Öğrenci
 • 4 Dersler
+ Daha fazla+

İngilizce Öğretmeni & Uluslararası Eğitim Danışmanı & Yazar

1999 ODTÜ İngilizce Öğretmenliğinden mezun oldum.

O tarihten bu güne kadar profesyonel hizmet veriyorum.

Candelas Eğitim'de Kurucu ve MyECO'da CEO görevlerim devam ediyor.

Candelas Academy ile tüm alanlarda bire-bir İngilizce Eğitimleri veriyoruz.

MyECO ile de tüm alanlarda bire-bir ONLINE İngilizce Eğitimleri veriyoruz.

Ayrıca, Candelas olarak, 6 tane kitabımız mevcuttur. Kitaplarımız:

1- Temel İngilizce Dil Bilgisi - A1 & A2 Seviye

2- Develop Your Grammar - B1 & B2 Seviye

3- Advance Your Grammar - C1 & C2 Seviye

4- Essential English Reading - A1 & A2 Temel Seviye Okuma

5- LGS Soru Bankası ve Deneme Testleri

6- Follor-Up 10. Sınıf

Kitap yazma sürecimiz devam etmektedir. Alanında çok farklı kitaplar ile yakında hizmet veriyor olacağız.

Bunların yanında yurt dışında dil eğitimi, lisans, master, iş deneyimi ve bunun gibi alanlarda danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

Hakkımda daha detaylı bilgi almak isterseniz;

 

Linkedin adresimden direk benimle irtibat kurabilirsiniz. Dilerseniz Candelas Academy ofisinden bana ulaşabilirsiniz.

Öğrenci oyları
0
Ortalama puan
 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%
Öğrenci yorumları
150 TL 1200 TL
Satın AL
Ders İçeriği:
 • 00:00:00 Saat Video ders
 • 0 Dersler
 • Ömür boyu erişim
 • Mobil ve tv'den erişim